chitalnya
прописатися       запам'ятати  
Поезія Проза Різне Аудіо
Автори Форум Рецензії Блоги i фотоальбоми Про проект
Форум
загальний форум  (25) критика  (0) література  (8) робота сайту  (2)
спілкування  (10) спори  (0) знайомства  (1) пивна  (1) інше  (1)


Света Лана     [SvetLana]    додано 03.07.2016 в 23:08

Антисеміт опублікував


У лівжурнале опублікована стаття, де роз'яснюється як уявляють, чому українці ненавидять росіян.

Давайте обговоримо, чому склалося таке становище?

Антисеміт опублікував тут http://antisemit-ru.livejournal.com/664079.html


Про лютою ненавистю УКРАЇНЦІВ ДО РОСІЙСЬКОЇ

Про лютої ненависті українців до російського
Ненависть ця має об'єктивні причини. Коли "самостійники" вели свою шалену пропаганду в кінці вісімдесятих, головний упор був зроблений на те, що, мовляв, позбудемося москалів і запануемо. Я не буду говорити, що ніяких об'єктивних передумов для такої пропаганди не було.

Україна, в радянські часи, мала потужний агромромишленний сектор і передові індустріальні технології.

Де робилися найпотужніші МБР, що позбавляли сну американських воєначальників? На Україні.

Хто випускав самі вантажопідйомні в світі літаки? Україна.

Де росло все, від бурака до персика (банани опускаємо за дужки)? На Україні.

Так що логіка - була. "Проводимо, майже, як Франція, а живемо як .." - прості жителі СРСР, що постійно упускалося.

Що на Україні жилося хоч як мене краще, ніж у багатьох інших республіках, це сприймалося тодішніми пропагандонамі як дрібна, незначна деталь.

Хотілося, як французи.

Ну, незалежність щось і отримали. Через деякий час почалися проблеми. Економіка України була експортнооріентірованна. Якщо експорт цукру в Казахстан, за часів СРСР, вважати таким.

Потужне українське кораблебудування було дуже потрібним. Для СРСР.

Ракети і літаки, що робила Україна, теж, як показали роки самостійності, нікому, крім СРСР, потрібні не були. Була там, звичайно, каламутна історія з продажем секретів ракетобудування колишнього СРСР комусь таємничого, але свої ракети нікуди прилаштувати не вдалося. Не скажу, що мало намагалися.

Коротше, справи з кожним роком йшли все гірше і гірше. Яскравий приклад - Україна в СРСР легко за рік виробляла багато сотень танків. Які по теорії, могли б куди-небудь продаватися, приносити валютну виручку, ну і так далі. Знову не склалося!

Примітний останній "танковий" контракт з Таїландом: ледь-ледь за рік українці пересилює по п'ять танків ...

А у Росії, особливо в огрядні нульові, справи йшли, скажімо прямо, зашибісь ... Ну і як тут було не зненавидіти? Чим далі Україна віддалялася від москалів, тим гірше в / на йшли справи. Розвалили авіаційну промисловість, суднобудування, практично зруйнували автомобільну промисловість.

При СРСР Україна - лідер електронної промисловості країни. Зараз такої немає. Ну, і так далі, і тому подібне ...

Власне кажучи, який вибір був?

Визнати, перш за все, самому собі, що самостійність була помилкою, і посилено розвивати інтеграційні процеси. Вибір, вкрай неприємний. Тому що означав він побачити себе, улюбленого, у правдивому світлі - як дурня і дурня.

Але! Є й інша альтернатива. Так званий "євровибір". Продовжувати руйнувати промисловість. Перетворити своє різногалузевих сільське господарство на сировинний придаток Євросоюзу. Литва ж так зробила! Там Євросоюз, нічого крім ріпаку, вирощувати не дозволяє. Правда, Литвак, за рахунок експорту в Росію, порядно розвинули свою молочну галузь, але ми ж будемо рвати з Росією все відносини, чи не так?

Вибір, до речі, як вибір. Хтось зміг би виїхати лагодити унітази в Польщу, а хтось - їх мити. 15- 20 мільйонів населення цілком би вистачило ... Процес був би надзвичайно болісним і довгим - практично знищити половину свого народу, але все ж. Янукович - не захотів. Морква же був готовий.

Але все ж глибинне відчуття залишилося: у підлих москалів все ж все краще. Навіть в космос підлі москалі продовжують літати ... Фільми у них - краще, українське д * мо громадянин не так вже любить дивитися, як розписує цю справу ...

Ось і накопичується заздрість: Гагарін - це у москалів. Навіть Велика Перемога - у них, підлих. А в українців - вельми неоднозначні подвиги "Галичини" та участь в Голокості ... З неправильної сторони. Коротше, пишатися нічим. Співали пестня, що "нераб", так нормального президента, за всі роки, так ні разу не вибрали ...

Залишається бачити у всьому ознаки зради, війни москалів проти. Які тільки і не дають "запануватi", підлаштовуючи підступи і чинячи перешкоди.

В цілому, я бачу ситуацію так: типу шкільний хуліган, який зневажав ботана-однокласника за те, що той курить взатяжку не може, ковтнути вінішко не те не в змозі, не те не бажає ... Тому він його і бачив якийсь нижчої твариною ... Пройшли роки, у колишнього ботана бізнес, сім'я, і регулярні заняття в тренажерке ... Здоров'я і м'язи - під, а колишній шкільний авторитет, з підірваним алкоголем здоров'ям, періодичної безробіттям і (іноді) бомжування, з вкрай в'ялою мускулатурою і очевидно вже, повністю не склалася життям, раптово усвідомлює, що все змінилося. Тепер ботан його розітре в дрібний порошок, а він хіба що кричати, та й то - не зможе ... Ось і спалахує він ненавистю, горить вогнем бажання хоч якось нашкодити, але - боїться і не може. Кличе ментів (в їх ролі США і Євросоюз), мовляв, ображає, майже нову куртку повів, вчора тільки зі смітника вицапанную ...

"Менти" на кшталт вірять волоцюг: у них мета злупити з ботана "частку малу", але побоюються - хто його знає, яка у того дах? Але дуже хочеться. Тому вони роблять вигляд, що вірять смердючому бомжу, що у того щось вкрали, одночасно гребуючи хвороби ...

Ось так я бачу відносини Росія-ЄЕС-США. І розумію, що ненависть, як і заздрість, просто так не проходить. Тому відновлення відносин з "українством" у "русского мира" - не буде. У всякому разі, до моєї смерті - точно ... 

Піднятися наверх

 

Оставлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи