chitalnya
прописатися       запам'ятати  
Поезія Проза Різне Аудіо
Автори Форум Рецензії Блоги i фотоальбоми Про проект
Юлія Дворецька-Федорчук
[JuliaDF]
Інформація про автора
Мій блог і фотоальбом
Відгуки: 0
Всі твори автора
Отримано рецензій:


Рецензія на твір   Згублива підміна   [Юлія Дворецька-Федорчук]

Яка чудова казка! Змушує задуматись над своїм життям...


Golden Rose    Добавлено 23.07.2017 в 17:31
 
Тішуся, що мої творчі пориви можуть бути корисними ;) Дякую вам!

Юлія Дворецька-Федорчук    Добавлено 23.07.2017 в 19:04
 
Рецензія на твір   У затінні спогадів   [Юлія Дворецька-Федорчук]

Юлія! Гарна казка! Дякую! Забігай в гості на нове


Света Лана    Добавлено 25.08.2016 в 15:07
 
Рецензія на твір   Перекоти-поля   [Юлія Дворецька-Федорчук]

Цікава казка про Поле. Дякую!


Таня Архип    Добавлено 29.07.2016 в 04:37
 
Читайте на здоров"я :)

Юлія Дворецька-Федорчук    Добавлено 29.07.2016 в 08:51
 
Рецензія на твір   Перекоти-поля   [Юлія Дворецька-Федорчук]

Гарна у тебе казка Юленька! Добре сказав дід Поле. Ти сама вибираєш свою долю. А якщо ти відмовляєшся будувати своє життя, то це роблять за тебе інші. Але і це також твій вибір - вибір не вибирати свою долю.

Ось і ми не вибираємо долю, а нам долю нав'язує уряд. Пора гнати це наш уряд.

У мене знову не пропускають статтю. Хотіла ось це помістити, але заблокували сторінку. Така у нас на Україні Свобода Слова.


18.07.2016, Київ, Ольга Козаченко
Збройні сили, Суспільство, Політика, Сюжет дня, Україна
Командир ВСУ: справа йде до кривавого Майдану - депутатів Ради будемо розстрілювати прямо в залі
Так пишуть тут http://www.politnavigator.net/komandir-vsu-delo-idet-k-krovavomu-majjdanu-deputatov-rady-budem-rasstrelivat-pryamo-v-zale.хтмл

Для перегляду статті засініте посилання і відрийте правої мишкою. У меню, ткніте по "Пройти за новою адресою ..."

На Україні все закінчиться новим Майданом, в ході якого учасники так званої АТО почнуть розстрілювати депутатів українського парламенту.


Такий прогноз в інтерв'ю журналу "Країна" озвучив розвідник 92-ї окремої механізованої бригади, командир взводу Геннадій Черниченко.

"Не хочу кривавого Майдану. Але все йде до того, - вважає командир. - Я дуже люблю свою батьківщину, проте не розумію держава. Влада - це менеджери, найняті народом. Але роблять абсурдні речі. Нам на передову потрібна техніка, а завод КрАЗ в Кременчуці стоїть без замовлень. Лікарі, вчителі працюють за копійки. У цей час нова поліція отримує 8000 гривень. Тетяна Чорновіл приїжджала і розповідала, що деякі депутати пропонують віддати армії заморожені кошти Януковича. Але більшість блокують цей законопроект. Хлопці прогнозують вірменський сценарій - зайдуть в Раду і всіх перестріляють ".

Мітки: Верховна Рада, ВСУ, Геннадій Черниченко, Майдан-3


Света Лана    Добавлено 19.07.2016 в 19:36
 
Дякую! Я думаю, це не питання свободи слова, просто Хата-читальня - це не зовсім той ресурс, який підійшов би для таких матеріалів :)

Юлія Дворецька-Федорчук    Добавлено 25.07.2016 в 19:15
 
Юлія! Хата-Чітальня- якраз хороший ресурс для публікації всіх критичних статей про нашу владу і про економіку в нашій країні. А де ж ще можна друкувати, коли нам по телевізору кореспонденти і диктори всі брешуть, обманюють і все повідомляють як у нас все добре в Україні. А насправді все дуже погано. Як ми бідно стали жити? Як ми будемо жити в нову зиму? Газ подорожчає на 25-30 відсотків відразу. А до зими навіть очікується подорожчання на всі 50 відсотків.

Ось чому ми повинні возмушаться і говорити нашій владі - досить знущатися над народом!


Света Лана    Добавлено 26.07.2016 в 07:32
 
Рецензія на твір   Барвінок-трунок   [Юлія Дворецька-Федорчук]

Гарна казка, Юлія. Добре, що Марія і юнак зустрілися. Дай Боже усім щастя і любові!

Заходи до мене в гості.


Света Лана    Добавлено 15.07.2016 в 23:05
 
Рецензія на твір   Вежа в небеса   [Юлія Дворецька-Федорчук]

Гарна казка Юлія! Софія думає про душу. А сусід теж саме. але мені здається він думає і про Україну. нашій країні.
Ось тут теж людина думає про Україну і про наш народ.
Напишіть мені, як Ви думаєте Юлія, після прочитання?
  Намагалася це завантажити у себе. Не пропускає цензура Хати Читальні.

УКРАЇНА ПОВИННА ПРОЙТИ ЦЕЙ ШЛЯХ ДО КІНЦЯ! ДО САМОГО КІНЦЯ....

Написано тут https://clck.ru/A2FBE

Відразу обмовлюся, я затятий прихильник російського світу, в його широкому розумінні, а не в великоросійських розумінні окремих, нібито, патріотів русского мира.

Великороси зуміли зберегти острів адекватності (відносний, але все ж) в цьому шаленому світі (до великоросам відношу і всю плеяду малих народів Росії, бо той же приклад дуже шанованого мною Шойгу, показує, що русскій мір не має національності як такої).

Отже, великороси - це сьогодні оплот російського світу і оплот адекватності як такої на державному рівні.

Це розуміють всі адекватні люди.

Але самі великороси, зі звичайних людей, абсолютно незаслужено роблять з цього факту якусь особисту заслугу собі особисто, при чому 99% великоросів мають позицію: "дивіться які ми", насправді не роблять нічого, не робили нічого, і швидше за все не робитимуть нічого для того, що б русскій мір мав місце бути і не ні знищено.

Я зараз поясню.

У невигадливі дев'яності, коли Росія таки стояла на межі знищення (кавказька карта заходом розігрувалася більш ніж успішно і мала бути відправною точкою розвалу Росії), з сьогоднішніх зарозумілих великоросів, не було практично нікого, хто б організував опір продажної на той час влади ЕБНа.

І тільки мудрість уцілілої номенклатури при владі в Росії, яка зуміла переломити тенденцію пропиванням Росії і зуміла змусити ЕБНа призначити своїм наступником Путіна (призначити, а не вибрати), врятувало Росію від неминучого знищення (бог таки на боці Росії в черговий раз).

Саме стара гвардія, номенклатура, яку не встигли повністю знищити ліберали, врятувала Росію і сьогодні знову повертає Росії (поки ще обрізаної і не повноцінною) її належне місце в лідерах світової геополітики.

Чи не "патріоти великороси" врятували Росію.

 Де були ці зарозумілі клавіатуровоіни в 90х? Хто з них може похвалитися своїм прикладом опору закабалення Росії? Практично ніхто? ...

Росія сьогодні піднімається не завдяки цим інтернет "патріотам", а практично всупереч всупереч їм.

Дивно, але тепер ці ніхто вчать українців як бути росіянами і як звільнятися від окупації заходу. Такі собі тренери з плавання, які не вміють плавати і ніколи не плавали.

Більш того, ці ніхто, сьогодні закликають відмовитися від українців, типу вони не брати великоросам, і тут аргументація зашкалює, типу тому, що:

- Називаються українцями.

- Чи не зуміли запобігти окупації заходом.

- Чи не вбивають сусідів і знайомих, які раптом стали свідомими ...

- Тому що малолітка ідіотка (по суті ТП) на майдані від імені українців сказала росіянам: "Ми тепер не брати".

- Тому що коли впав російський авіалайнер, то в інеті було кілька десятків тисяч постів радості від тих акков, які себе позиціонували як українці, і пофіг, що не всі ці акки мали українську адресу, і пофіг, що пости радості в більшості були спамом на розпал, і реальна маса українців не відчувала з цього приводу радості.

- Тому, що хтось нав'язує тезу "українці нам не брати" як модний, і це повинно стати модним.

-Тому, Українці повинні заслужити бути братами і ніяк інакше ...

-Тому, Що братство по крові, це не братство, як виявилося для значної частини блогерів великоросів, а ось якщо у тебе думки схожі і ти підтакує, то ти тоді брат, і не важливо що ти по крові африканець або океаніец, ти тепер цього блогеру великоросові брат, сестра, батько, дядько і племінник, якщо зумів вчасно підтакнути.

А українець - це чужинець. Ворог.

І Т. Д. і Т. П.

Аргументація на користь відмови від українців найрізноманітніша, іноді просто ідіотська, але вона нав'язується постійно, вперто і іноді дуже жорстко.

Україна повинна пройти цей шлях до кінця! До самого кінця....

Чи потрібно говорити про те. що така постановка питання, це наслідок чудової роботи "друзів Росії"?

"Друзі" Росії не тільки добивають русскій мір, але роблять це руками корисних ідіотів в самій Росії.

І найприкріше. що ці корисні ідіоти мають вагу на таких інтернет майданчиках. Вони пропагують дроблення, відторгнення частин русского мира і його планомірне знищення, розбавляючи все це нібито патріотичними статтями в основному ні про що, з криками: "УРА".

Браво!

В черговий раз ляскаю генію західних спецслужб. Ці свій хліб їдять не дарма і у них потрібно вчитися і вдень і вночі.

Молодці.

Але я пишу нема про спецслужбах заходу, в черговий раз чудово розкручують тему розколу всередині російських, це так, невеличкий лікнеп для хто не визначився, що б не особливо брали в душу заклики нібито патріотів Росії, які закликають відмовитися від частини Росії, від України, на користь заходу.

Я як українець і тому російська, напишу про Україну, і чому Україна повинна пройти цей шлях, по якому вона зараз йде.

Ах да. Зараз мені тут наплюють на екран, за визначення себе як українця, зроблю і тут невелику зупинку. Хлопці, вже 100 років термін "українець" вбивається прямо в мозок кожному новонародженому на цій території, і цей термін старанно пропагують йому всю його подальше життя від пелюшок до труни. І робили це особливо ефективно в СРСР (хоча я совок, вата і СРСР для мене є чимось набагато більш світлим, ніж вся ця гидота, яка до нас хлинула після розвалу, я просто реаліст і здатний називати не тільки плюси, а й мінуси ).

Отже, українців створювали цілеспрямовано, при чому тільки частина росіян (знову ж цілеспрямовано) називали росіянами, саме великоросів, інших російських, малоросів і білоросів, вчили що вони не росіяни, а лише деякі брати російським.

Це робилося, це б протиставити в майбутніх одних російських іншим російським.

Після 100 років пропаганди серед українців, що вони не росіяни, напевно тільки повні ідіоти можуть чекати самовільного сплеску генної пам'яті серед українців, що вони, (ми) українці - це росіяни.

Потрібно віддати належне, що повні ідіоти знаходяться, і частково їх сподівання виправдовуються, маленька частина українців, раптом, саме утворилися на теренах інету, починають розуміти, що вони росіяни, як наприклад я і українці пишуть тут на Конте. Це говорить, про дуже сильною генної пам'яті росіян.

Але повернення в руськість цілого шматка російського народу, українців, це шлях не швидкий і дуже болючий.

Україна просто не зможе пройти зворотний шлях без страждань.

Україна повинна пройти цей шлях до кінця! До самого кінця....

Україна - це людина, яку накачували наркотиком і переконували, що він не людина, а переконували, що він наприклад рослина. Під дією наркотику, людина відчувала себе рослиною, і вірив, що він рослина. Українець, вірив, що він не росіянин, а тільки якийсь віртуальний брат російській. Здавалося б, брат російського начебто теж російська повинна бути, бо братство має на увазі едінокровіе, а виявляється немає, брат росіянину - це не російська, це просто брат, так нас вчили ... Так нас зараз вчать і деякі блогери від імені великоросів.

Тепер на Україні, на державному рівні (благо України тепер повністю окупована ворогами Росії) вчать, що українці і росіяни навіть не брати виявляється (вікна Овертон йдуть на завершальну стадію пропаганди), а взагалі різні народи.

Так нас тепер вчать і деякі блогери, від імені великоросів, адже спалювання мостів тим ефективніше, якщо робиться одночасно на обох берегах ...

І не важливо. ці блогери, це агенти впливу заходу, або корисні ідіоти для держдепу, важливо розуміти процес, що б вміти протидіяти знищенню русского мира в цій частині битви.

Процес русофобії в Україні, який має на меті знищення частини російського світу, що має підживлення державною пропагандою призначеного заходом уряду, чекаємо і пояснимо. Захід взяв частину російської території і активно знищує на цій території всю російськість (а за одне і весь народ), яку тільки зможе, поки територію не відібрали назад (в тому, що територія буде повернена, не сумнівається ніхто, ну напевно крім свідомих на Україні і таких же свідомих, тільки навпаки, в Росії).

Правда, у випадку з Україною, ворог трохи прорахувався.

За 100 років російським на цій території вдалося переконати, що вони не росіяни, вдалося навіть вивести особливу плеяду злісних русофобів, але ось самих росіян не вдалося зробити не росіянами на генному рівні.

Так, ці російські, які називають себе не росіянами українцями, і які боролися з ворогами Росії у всіх війнах мільйонами, які залишили свої малоросійські прізвища в залі слави Росії як вчені, воїни, бійці, спортсмени, актори і тд, які запросто виявляли і виявляють зараз героїзм проти ворогів Росії (про що говорять малоросійські / українські прізвища воїнів-героїв Росії в Сирійській бійні), ніяк не хотіли і не хочуть битися проти самої Росії.

Хвилі мобілізацій по всій Україні, цілодобова пропаганда, репресії так і не дали ефекту.

Не вдалося створити армію російських, готових воювати проти росіян (ті кілька тисяч в 40 мільйонній Україні, які типу сьогодні бандерівці в "Азові і тд" це просто смішно, при такому напруженні пропаганди), західна машина в цьому випадку дала осічку і вищі кола розчаровані .

Держдепу здається, що винна хунта, що вони погано працюють в розкручуванні русофобії серед росіян, яких на протязі 100 років вчили бути украінцамі.Но вони помиляються. Хунта якраз робить просто неможливе, і тим не менш, змусити українців по справжньому битися проти російськості, державна машина хунти безсила.

Саме від безсилля в цьому питанні деякі націоналісти на Україні заговорили про те, що на Україні потрібно знищити все населення, яке застало СРСР а так же потім і їх дітей, і тільки онуки можливо зможуть стати українцями, як того хоче захід.

Це безсилля перед російськими, навіть якщо росіяни вже навчені що вони не росіяни, дратує захід. Західні цінності засновані на світі грошей просто кришаться в російській світі. Захід приречений, якщо не зуміє остаточно вбити русскій мір. І захід намагається, в тому числі і на просторах інтернету. Частково ми маємо "щастя" тут читати статті, які спрямовані на знищення російського світу, але впевнений, що і тут ворог потерпить фіаско.

Що ж стосується України, то її чекає біль. Україна, Мала Русь і так вже довгий час терзаема і багаторазово згвалтована, обколоти всякою гидотою, понівечена, знівечена, але як і раніше небезпечна для заходу в своїй прихованої російськості, яка жевріє в її надрах.

Більш того, саме тепер, після падіння СРСР, повернення російськості до України неминуче. Саме СРСР був гарантом перетворення України в неросійський анклав, саме СРСР був гарантом утримання України в неросійських поле.

Зараз почався процес, де захід хоче закінчити процес формування русофобства (розпочатий при СРСР) у малоросів швидко і дешево, але тут найшла коса на камінь. Русский ген поламав всі ідеальні плани.

Українці не воюють проти росіян, не дивлячись на всі зусилля, не русофобством в своїй масі, не дивлячись на картинки в ЗМІ, і взагалі, український народ, все ще вдається утримувати в рамках державної антиросійської програми тільки ціною неймовірних зусиль, великих фінансових витрат, і позамежної оскаженілої монопольної пропаганди.

Захід здивований, що 40 мільйонів українців виявилися не дуже еластичними, з них не вдалося зліпити таран проти Росії, хоча в теорії, це був план крутіше "Барбаросса".

Так, є смішні батальйони типу "Азов" які не стільки допомагають захід у боротьбі з Росією і Русским миром, скільки навпаки, своїми грабежами, насильством і відвертим бандитизмом, заважають, створюючи образ не героїв, а бандитів, і населення зіткнулося з подібними українськими патріотами русофобами раптом в душі починає бажати російського миру, спокою і справедливості ...

Проте, це той шлях, який Україна повинна пройти.

Це шлях одужання через біль, інакше потім знайдуться діти сонця, пофарбувати у відповідні кольори, які будуть розповідати, які блага Україна втратила, не дійшовши до західного дна.

Україна повинна дійти до дна.

Наркоман повинен пережити ломку і вилікуватися.

П'яниця повинен пережити жорстоке похмілля, що б стати на шлях тверезості.

Україна це повинна пережити, що б вилікуватися, і тільки потім настане час, коли молоді українці почнуть в інеті шукати статті про свою російськості, а визначення малорос - стане модним.

Це все буде, але тільки в тому випадку, якщо ми не дозволимо ворогу вбити Україну, якщо Росія не залишить свою частину на розтерзання. І мова не йде про введення військ, немає, навпаки, мова йде про м'яку силу.

Ворог розуміє всю небезпеку того, що малороси набагато легше і швидше повернуться в русскій мір, ніж з нього йшли під тортурами заходу, тому зараз ми бачимо тролів закликають відмовитися від України і українців, які називають українців не братами, особливо упоротие закликають вбивати українців.

Їм вторять корисні ідіоти, які роблять це просто так, бо це можна, бо це хтось називає патріотизмом, бо за це похвалять якісь активісти, назвавши таку позицію правильною.

Захід піде на будь-яку підлість, що б якщо не виключити повернення Малої Русі в Русскій мір, то хоча б уповільнити цей процес і знекровити по максимуму Малу Русь перед її повернення.

Так давайте не будемо корисними ідіотами, давайте дивитися ширше і читати між рядків, розуміти суть того, що відбувається розумом, а не будувати свою думку завдяки зображенні, у створенні якої захід завжди буде великим професіоналам ніж ми, як і годиться шахраєві.

Україні потрібно допомогти пройти її шлях повернення і в потрібний момент підставити плече, витягнути з трясовини.

Ворог буде переконувати (голосами від імені деяких великоросів) що Україну треба кинути, вона повинна загинути, а Росія повинна скукожіться до розмірів без України.

Потім такий процес пройде і з Білоруссю, і з Кубанню, і знову з Кавказом. З дальнім сходом і Уралом. І Т. Д. і Т. П...

Захід не є оригінальним. Його посил постійний.

Оригінальний наш, місцевий корисний для заходу ідіот, який кожного разу допомагає захід знищувати свій будинок, свою родину, свій рід ...


Света Лана    Добавлено 12.07.2016 в 02:09
 
Рецензія на твір   Таємниця старенького рояля   [Юлія Дворецька-Федорчук]

Гарна казка про роялі і піснях ангелу.
Дякую! Приходьте в гості на мою сторінку


Света Лана    Добавлено 09.07.2016 в 18:51
 
Дякую! Обов’язково завітаю!

Юлія Дворецька-Федорчук    Добавлено 10.07.2016 в 17:23
 

Піднятися вгору