chitalnya
прописатися       запам'ятати  
Поезія Проза Різне Аудіо
Автори Форум Рецензії Блоги i фотоальбоми Про проект

Лист до нього

[Дарина Стовбун]  Версія для друку


Я не буду змушувати тебе читати довгого листа, ні взагалі не буду змушувати читати. Навіть так – ти навряд чи колись взагалі його читатимеш, а якщо воно і потрапить до твоїх рук, то ти вже точно не відповідатимеш, такий вже у тебе принцип.
Я хотіла подякувати тобі за ту єдину зустріч, за той вечір, якого здається вже й не було, який посновигав у моїх мареннях і розтанув, зник, спопелів. Ти, напевно, вважаєш, що нічого такого і не зробив, проте, супроти самого себе ти змінив мене, точніше мій погляд на деякі речі. Завдяки тобі, точніше твоїй появі, а якщо бути дуже прискіпливою, то саме тому вечору мені стало набагато легше, я змогла з легкістю вирішити ті питання, які вже давно не давали мені спокійно спати, пити, їсти, дихати – жити… За це тобі велике дякую! А ще я радію з того, що для тебе ніколи не буду однією з багатьох, єдиною також не буду. Мабуть займатиму окреме місце – дивної, мовчазної дівчини, яка змогла поводити себе так з тобою, як не поводила жодна. А можливо не займатиму місця взагалі, можливо ти вже забув про мене, хоча… я так не думаю.
Ще у мене буде до тебе останнє прохання – не ображайся на мене, зрозумій мене хоча б трохи. Мені було важко відмовитись від розмов з тобою, нехай вони мали електронний вигляд, від бажання ще раз з тобою зустрітись, від думок про тебе, від тебе самого. Якщо колись випадково ми зустрінемось десь, не відводь погляд, не роби вигляд, що мене взагалі не знаєш, просто посміхнись і я знатиму, що моє бажання виконано, що ти мене зрозумів.
Нехай у тяжкий для тебе час тобі на шляху зустрінеться людина, яка допоможе тобі, так само, як і ти свого часу допоміг мені.
P.S. Знайди СВОЄ щастя!Форма твору: Лист
Рейтинг роботи: 3
Кількість рецензій: 1
Кількість переглядів: 332
Опубліковано: 27.10.2008 23:20

© Copyright: Дарина Стовбун 
Рецензії


Olvia Jaguar   [Olvia]   Додано 28.10.2008 в 07:40   Рецензія: нейтральна

Наче й не художный твыр, а справжный лист.

 

 

Оставлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи