chitalnya
прописатися       запам'ятати  
Поезія Проза Різне Аудіо
Автори Форум Рецензії Блоги i фотоальбоми Про проект

Цвинтер мрій

[Аваюкі Кан]  Версія для друку


Будинки,автомобілі,фабрики,метро,літаки,різні речі,будь що ,що придумала людина -це її мрії чи бажання.Мабуть,тей хто придумав автомобіль добряче був одержимий своєю мрією."Мрія дає нуль, якщо її не зробити життям".Це звучить глобально.Але якщо кожен подумає скількі мрій він захоронив,скількі ідей.В дитинстві всі ми мрійники...Потім ми зустрічаємося з "жорстокою реальністю",бо такою нам її малюють ті хто перестали мріяти.Якщо ти маєш мрію і нестримно кожного дня робиш бодай один крок до неї,життя не може бути нестерпним,реальність не стане до тебе жорстою.Бо вона буде тільки такою якою ти її хочеш бачити ,якою ти її будеш сприймати.Одна мудра людина розповіла мені притчу."Була дуже висока гора ,всі мріяли забратися на неї.Тигр намагався не зміг.Лев намагався не зміг.Ведмідь намагався не зміг.Кожного разу під горою збиралися зграї і кричали :"Ви не зможете,це неможливо.Одного прикрасного дня одна жабка вирішила покорити Еверест.Вона карапкалась,вбиралася наверх.А внизу всі в повному переконанні кричали :"Ти не зможеш"!І ось неможле стало можливим ,вона на вершині.Потім в неї запитали :як в тебе це вийшло ,ти ж така маленька".Вона не відповідала.В неї знову запитали ,вона знову не відповіла.Виявилося вона глухоніма.Вона не чула коли їй кричали що вона не зможе.Тому завжди закривайте вуха коли вам кажуть що ви не зможете.Ви варті того,щоб ваші мрії збувалися.Не хороніть їх ,через те ,що в когось не вийшло.Бажання=успіх.Потрібно хотіти,дуже хотіти щоб мрії збувалися.Мабуть,якщо б кожен хоча б один раз побував на звалищі покинутих мрій,тоді жоден би не дозволив собі перестати мріяти.Наш потенціал нескінчений.Мрійте.Форма твору: Стаття
Рейтинг роботи: 5
Кількість рецензій: 1
Кількість переглядів: 391
Опубліковано: 15.06.2010 15:49

© Copyright: Аваюкі Кан 
Рецензії


Іван Вітер   [witer]   Додано 23.07.2010 в 06:32   Рецензія: позитивна

Будинки, автомобілі, фабрики, метро, літаки, різні речі, будь що , що придумала людина -це її мрії, ії бажання. Мабуть, той, хто придумав автомобіль добряче був одержимий своєю мрією. "Мрія дає нуль, якщо її не зробити життям". Це звучить глобально. Але, якщо кожен подумає скількі мрій він схоронив, скількі ідей померло від його бездіяльності...
В дитинстві всі ми - мрійники... Потім ми зустрічаємося з "жорстокою реальністю", бо такою нам її малюють ті, хто перестав мріяти. Якщо ти маєш мрію, і нестримно, кожного дня робиш бодай один крок до неї,- життя не може стати нестерпним, реальність не стане до тебе жорстою. Бо вона буде тільки такою, якою ти її хочеш бачити , якою ти її будеш сприймати.
Одна мудра людина розповіла мені притчу.
"Була дуже висока гора , і всі мріяли забратися на неї. Тигр намагався не зміг. Лев намагався не зміг. Ведмідь намагався не зміг. Кожного разу під горою збиралися зграї (кого?) і кричали :"Ви не зможете, це неможливо Одного чудного дня якась жабка вирішила покорити Еверест. Вона карапкалась, збиралась вгору. Але понизу всі в одному переконанні кричали : "Ти не зможеш"!
І ось неможле стало можливим ,- вона на вершині. Потім у неї запитали : як в тебе це вийшло , ти ж така маленька?". Вона не відповідала. В неї знову запитали , вона знову не відповіла. Виявилося, що вона глухоніма. Вона не чула коли їй кричали, що вона не зможе. Тому завжди закривайте вуха, коли вам кажуть, що ви не зможете щось зробити. Ви варті того, щоб ваші мрії збувалися. Не хороніть їх через те , що у когось не вийшло. Бажання - успіх. Потрібно хотіти, дуже хотіти, щоб мрії збувалися. Якщо кожен хоча б один раз побував на звалищі покинутих мрій, тоді жоден би не дозволив собі перестати мріяти.
Наш потенціал нескінчений.
Мрійте.

 

 

Оставлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи