http://www.chitalnya.ru/

Збірна Куби з боксу

Ця історія трапилась наприкінці листопада, перед її від’їздом до Харкова. Якихось два тижні і вони разом вже цілий рік ,( лише рік). Телефоном вона повідомила, що запросила чи-то подругу, чи-то колишню однокласницю... Ти ж пам’ятаєш Антіпову ?, - я тобі розповідала.. У нього були дещо інші плани ( ось вони недоліки адміністративного планування) і з його голосу вона це зрозуміла, - та заради бога, хто тобі забороняє – це була його звична реакція і звичний голос, голос дитини, якій зруйнували піщаний замок і вона, це зрозуміла ... по – своєму, - я потім тобі передзвоню.
Як завжди він чекав її з роботи - дивився на годинник, з нервовою показністю палив на кухні і ось нарешті, - то що до мене приходять? Чи може ми підемо десь пройдемося ? Він не хотів відпускати її десь по холодному осінньому вечорі, ще більше йому не хотілось, що б хтось приходив і порушував його спокій ( ось вони недоліки адміністративного планування).., її мобільний розродився невідомим рінгтоном , як завжди в поводженні з телефоном вона виявилась обережна і вдавано весела.., - ще Олька прийде, ти ж не проти ? Проти він чи не проти, жодної різниці вже не було – потяг рушив – дівішнік . Чи він ображався ? Напевно, що так, - ображався на весь свій маленький світ, ламкий і беззахисний. Одна з складових нормальних стосунків – це спілкування з її чи-то подругами, чи-то колишніми однокласницями, але не сьогодні, не зараз...
Та ні, саме сьогодні і саме зараз бо вже пізно...
– Я піду зустріну і повернусь, чесно...
- Прівєт, а я з гостинцем,...
- А шо ж таке? Душевні страждання ?...
Шляхом негласного компромісу, він дістав собі телевізор, пожертвувавши кухнею, саме розпочинався матч Жалгіріс – Барселона.., якого він не бачив і не чув, лише гомін за стіною, лише гомін, дівчачі балачки і вряди –годи сміх.
Попільничка , як з’ясувалось – невід’ємна частина кухонного столу, а тому першу чергу “ нервово палили у куточку “, а тютюновий сморід і чад, лише підбурював – Ну, давай, давай. От, курва – Monte Carlo. Спроби гастрономічних підмазок лише збільшували і без того великі губи, до сумарної величини збірної Куби з боксу..
- Ти свиня,
- Я знаю,
- То й добре, бо знання велика сила.
Дим виходить без штанів через балконне вікно, холодно, але збірна Куби не здається, кривиться, але ж не здається...
До уваги представників масмедіа , на вас очікує після матчева пресконференція –welcome to hell...
- Ну, що я можу сказати ? Я не задоволений ні перебігом подій, ні результатом, тому – будемо виясняти , шо за нах...
Питання до мужиків - Що для вас, сльози коханої жінки?...
Уільяме, агов. Це те, що може бути, а може і не бути ( мова не про сльози)...
Зрештою збірна Куби боксує проти власного другого складу, (точніше другого у складі), наслідком чого виявляється зона прикордонного конфлікту між інь та янь .
- Маленька, йди до мене, чуєш , іди до мене.
- Навіщо ?
- ???????
- Так, мені певно краще піти.
- Куди ти підеш?
- Та куди завгодно, однаково вже не засну,
- Мо засну на вокзалі.
( Ач, який хоробрий, насправді йти йому нікуди, та й глупа ніч на дворі)
- Краще я піду, ти тільки лишайся, це ж твій дім
- Мій дім? МІЙ ДІМ?
- Дідька лисого, я тут чужий, чужий у власному домі, пусти, не чіпай мене...
Він вийшов на темне подвір’я, - ну і що, що далі? Він сам чудово розумів, що ніде не дінеться, нікуди не піде і кинути її в нього не стане духу, бо ж самотність страшна річ, він знав це з свого власного досвіду. Присів на лавку, до низу відразу надійшов холод , зазвичай у такому стані добре ”табачити” та якщо ще одну – легені вистрибнуть..
Отже нікуди він не пішов – повернувся за три хвилини ( дурний, чи розумний ?, а може просто слабак). Вона силилась заснути на дивані у вітальні, він навіть не відразу її помітив, її трясло і давило, душило й розривало від образи, яку від не розумів, бо він не був винний – це вона, це все вона, трясця її матері, а може то подруги й колишні однокласниці, - О! Точно, саме вони. Насправді вони, були зовсім не дочого , то було інше...
Тієї ночі вони вперше за півроку спільного мешкання спали окремо один від одного...
Тай Жалгіріс був битий з безславною різницею – 15.Автор: Лад Котелевський
Форма твору: Розповідь
Опубліковано: 10.07.2010 18:45