chitalnya
прописатися       запам'ятати  
Поезія Проза Різне Аудіо
Автори Форум Рецензії Блоги i фотоальбоми Про проект

..(Люби меня сейчас)...

[Аваюкі Кан]  Версія для друку


Він сміявся з моїх рук і любив теплі поцілунки. Він живе лише сьогодні і зараз. Він в миті сьогодення. Він живе в те й момент коли живе. Він мій спогад. Бо напевно це єдина річ котра є сьогодні і зараз .Думка. Звикнути до людини не страшно. Звикнути до думки про людину неосяжно небезпечно. Від фізичної залежності можна позбутися зовсім швидко від психологічної майже ніколи .Спробуйте не думати .Вийшло?Навряд…Чому ми постійно думаємо?Бо скоріш за все маємо переконання ,що коли перестанемо думати відбуватиметься деградація. А чи коли небуть ви думали що не думати ,може бути неоціненним відпочинком? Справжнім відпочинком душі.
Зловіть себе на думці .Ви часто думаєте про одне і теж .І голос в середині промовляє знову і знову ,наче короткометражний запис. Ви залежні від свого розуму .Розум керує вами ,а не ви ним. Минуле не дає можливості жити зараз,а майбутнє не дозволяє минулому стати сьогоденням .
Треба боротися,я хочу щоб він сміявся з моїх рук зараз ,а не в минулому чи в мрії .Емоція минулого котра стає мрією майбутнього страшна річ.Все життя шукатимемо минулого в майбутньому .Не живучи сьогодні.Я хочу щоб ти був моїм справжнім сьогодні.Форма твору: Розповідь
Рейтинг роботи: 0
Кількість рецензій: 0
Кількість переглядів: 295
Опубліковано: 27.08.2010 01:13

© Copyright: Аваюкі Кан 

 

Оставлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи