chitalnya
прописатися       запам'ятати  
Поезія Проза Різне Аудіо
Автори Форум Рецензії Блоги i фотоальбоми Про проект

ОСОБЛИВОСТІ НАЦІОНАЛЬНОЇ ФУТБОЛЬНОЇ ЖУРНАЛІСТИКИ, АБО...

[Володимир Озерянко]  Версія для друку


ЯК Я ЧИТАВ статтю спортивного журналіста І. Ясліка.

Отримав я у п'ятницю черговий номер / № 851/ української народної газети «Футбол». Свіженький такий примірник, фарбочкою друкарською апетитно підпахує, навіває нА дУшу відповідні літературні порівняння і футбольні передчуття.
Читаю потихесеньку, навіть якось елейно – з придихом: смакую інформацію свіжесеньку футбольну… За сніданком у суботу доходжу до сторіночки 22: стаття така там - «Іспанський Слуцький» називається. Уточнюю, – ким писано – Ігор Яслік. Читаний журналіст, член редколегії народної газети і взагалі свій хлопець у дошку – "лєпота"! Смакую Ясліка. Стоп! Чого це я? А ось, - надибав на незнайому собі назву футбольної командочки - «Біла Андалусія», а я ЗАРІКАННЯ собі надав: про ті команди, яких не поважаю, - не читати НІЧОГО взагалі! Ні! Ні! Бо інакше не буде мені трудових успіхів на цілий трудовий місяць – прикмету таку собі створив – у кожного СВОЇ прикмети.
Оці забобонні команди свої - я, звичайно, знаю і так, але під «ЛЮДСЬКИМИ», офіційними назвами. А тут «дражнялка» якась, або, може, матерщина крутенька, що нам не відома достеменно…
Дзвоню знайомому футболістові, нападаючому третього складу місцевого «Мястяжа» - Віталієві Суходрищенку, фанатові кросвордів на лаві запасних. Може, - знаєте такого?.. Пояснюю йому ситуацію, прошу мені підказати, хто ж такий цей «Андалусія»?
А він мені відразу ж і натякає, що замало, мовляв, даних щодо цієї шаради, - підкажи ще чогось…
Підказую цілих 2 рази по тексту 1-го абзацу від Ясліка: непереконливий старт цій, як її, АндУлАсії в Примері - РАЗ, і безвариантный вліт /її ж/ «Еркулесу» в п'ятому турі - ДВА.
Валера сміється: дик, каже, за такими даними тобі і жоден навіть Суркіс не вгадає. А, до речі, каже, що таке цей эркулес? Може геркулес? Тоді я, мовляв, знаю…
Стоп, - горлаю! Я вже і так все з тобою зрозумів! Спасибі! Коли «Мястяж» сьогодні, кажешь, граєте свій матч?..
Коротше кажучи, написав я запити на сайти bot@futbol-1960.ru і FOOTBALL.UA з приводу цієї самої, дай Бог пам'яті, «Білій Андалусії». А сьогодні /в понеділок/ отримав таки першою відповідь з Москви /у них за часом «плюс одина годинка» /про те, що шукане - це мною дуже навіть читана командочка іспанська «Севілья»!. Отож в даний момент продовжую смакувати Слуцького від Ясліка прямо з ДРУГОГО абзацу, що б часу ДОРОГОЦІННОГО не втрачати задарма. Але і від сайту bot@futbol-1960.ru далеко не йду, від ріднесенького, - а раптом від Ігоря знову будуть якісь шаради?
11.10.2010г. – 13.10.2010г.Форма твору: Фейлетон
Рейтинг роботи: 5
Кількість рецензій: 1
Кількість переглядів: 339
Опубліковано: 18.02.2011 18:23

© Copyright: Володимир Озерянко 
Рецензії


Український Мораліст   [UkrainianMoralist]   Додано 16.03.2011 в 01:48   Рецензія: позитивна

Хм... Цікаво))) Так, "Біла Андалусія" - це Севілья :), так як у них білий колір є основним (навіть основна форма біла). Якщо не помиляюся, то з Андалусії у іспанській Прімері грають ще такі команди, як Альмерія та Малага (крім Севільї).

 

 

Оставлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи