chitalnya
прописатися       запам'ятати  
Поезія Проза Різне Аудіо
Автори Форум Рецензії Блоги i фотоальбоми Про проект

Душа і розум

[Nadya Tereshchenko]  Версія для друку


Темне освітлення, холодне повітря, закрите приміщення і наглядач! цейсуворий дядько знов Не дозволить вирватись на волю. Знов в полоні, нікраплинки просвіту, ні хвилинки свободи. Як тут реалізуватись?якдихати?якщо замкнутий простір не дає заповнитись киснем! як хочетьсявтекти,знищити всі пута! Кажуть,що як крізь терни пройдеш, то зразудосягнеш зірок.ОТ Халепа! Невже це тиільки початок? Невже цейрозсудливий дядько й далі буде навязувати мені свої правила,заставлятиме мене робити, те що я НЕ ХОЧУ, намагатиметься пробудити вмені ALter EGO (по-латині : друге Я), спробує знищити всі моє Бажання???
Хочупіддатись утиску, протистояти важко, важко усвідомити свою безсилість,свою залежність, Але її так легко відчути!Піддалась впливу..так будекраще...МоЖЛИво й цей бЕЗЖАЛЬНИЙ дядько подобрішає, може зрозуміє. щоМІЙ СВІТ-РЕальний, саме в ньому живуть люди!
Мені не соромно, що я Вйого темниці...мені боляче, що ЙОГО ПОЛОН знищує мене; відбираєостаннє- ЩИРІСТЬ..Тому я не живу за своїми законами, на жаль длясебе...для нього ж НА ЩАСТЯ..
Здалась...не знала як його побороти,але і МІЙ ЧАС ПРИЙДЕ...Я все рівно буду ЖИТИ. хоч ущемлена, зганьблена,ошукана ТА ісНУВАТИМУ! АЛЕ СПІВЖИТТя з тобою не можливе...краще я нереалізуюсь, ніж СИМБІОТИЧНО поєднаюсь з тобою! Бо там, де є ТИ- НЕМАмені місця...
Сказала ДУША та обернулась від РОЗУМУ!
16.09Форма твору: Інше
Рейтинг роботи: 0
Кількість рецензій: 0
Кількість переглядів: 225
Опубліковано: 13.04.2011 16:17

© Copyright: Nadya Tereshchenko 

 

Оставлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи