chitalnya
прописатися       запам'ятати  
Поезія Проза Різне Аудіо
Автори Форум Рецензії Блоги i фотоальбоми Про проект

Так влаштоване життя

[Анатолій Валевський]  Версія для друку


Мої старі, нібито цілком пристойні люди, тільки їх весь час тягне мене навчати, як слід правильно жити. Інколи виникає непереборне бажання посперечатися, але я мовчу - адже все одно не зрозуміють. Та й коли це таке було, щоб люди похилого віку розуміли молодь?! Але взагалі вони мені особливо не докучають - так, попросять іноді що-небудь, я зроблю, вони мене за це потім цілий день вихваляють і дякують - навіть деколи незручно стає.
Увечері ми всі разом дивимося телевізор. Мені, звичайно, більше подобаються фільми з погонями й пригодами, а ще передачі про полювання. Але старі люблять дивитися свої довготривалі серіали про страждання. Щоб їх не ображати, я роблю вигляд, що і мені цікаво, а сам непомітно засинаю в кріслі. Підозрюю, вони теж роблять вигляд, що цього не помічають. Так вже влаштоване життя, що потрібно йти на компроміси.
Взагалі, поки молодий, воно, тобто життя, прекрасне у всіх своїх виявах, хоча, іноді чомусь на душі стає так тоскно, що хочеться вити. Наш знайомий психолог говорить, що це особливості емоційних реакцій перехідного віку, які пов'язані з гормональними і фізіологічними процесами. Це (за його словами) пояснює деяку психічну неврівноваженість і різкі зміни настрою від екзальтації до депресії і навпаки. Чесно кажучи, я не дуже розумію, але, судячи з усього, з віком це пройде.
До речі, днями познайомився на вулиці з однією привабливою особою. Ну і красуня, я вам доповім! У мене навіть мурашки тілом побігли ... ай! Ось ще одна!
А загалом, життя влаштоване чудово, от тільки блохи інколи заїдають...Форма твору: Мініатюра
Рейтинг роботи: 5
Кількість рецензій: 1
Кількість переглядів: 324
Опубліковано: 07.09.2012 17:15

© Copyright: Анатолій Валевський 
Рецензії


Тетяна Чорновіл   [TETYANCH]   Додано 07.09.2012 в 18:57   Рецензія: позитивна

:)))))))))))) Класно!

 
Анатолій Валевський   Додано 09.09.2012 в 12:04

Щиро дякую за Ваші добрі відгуки! Прошу вибачити за те, що не відповідаю - не вистачає часу :-)


 
Тетяна Чорновіл   Додано 10.09.2012 в 20:30

Дуже вдячна за надзвичайний осінній букет у чудовому виконанні! Відсутність дорогоцінного часу я розумію. Зворушена! Знаходьте час і надалі на написання таких чудових творів!
Ще раз дякую! 

 

Оставлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи