chitalnya
прописатися       запам'ятати  
Поезія Проза Різне Аудіо
Автори Форум Рецензії Блоги i фотоальбоми Про проект

Потік свідомості...квадратних слонів...

[Phoenix]  Версія для друку


Отож, немає значення коли прийдеш до нього, чи весною, чи зимою. Критикою не зарадиш, не зрадиш, не захлинешся. Тобі таким життям запити і заїсти. Все минеться на перехресті вічно п’яних вулиць та собак-охоронців.
Розмежування болю в скронях. Крихти розмаю у тонкому склі задзеркалля. Чому б тобі не зайти сьогодні, побачити в русі всіх квадратних слонів, котрі не винні у нашому щасті. Без диму кровавих ночей насолоди. Крізь крики агресивних янголів, любих кошмарних ілюзій.
Без них тобі не зламати волі металеві грати, без себе не побачити вибраного майбутнього, без них не прийти до неба… Їм майже начхати на всю цю анархію, портвейн та стріли підозрілих поглядів. Але нам не все одно любити чи ненавидіти, будувати чи ламати, народжувати чи вбивати. У наших словах практично відсутня цілісність та логічність, та саме в наших словах надія вірою не в краще, не в гірше, а просто в інше. Коли ми зможемо без остраху виходити з власних авторських масок, з цього театру? Все це до огиди банально та плоско.
Розривати сталеві кайдани власних снобічних переконань. Все зводиться до маразму божевільних ідей не людей, а якихось не здорових розумів, карнавальних трагедій, хронічних захворювань…
Однаково ми ще поки живі і нас поки ще не зламали, не розгадали, не проклинали(?), і навіть не намалювали наші посмішки улюбленими фарбами крилатих мрій…Форма твору: Мініатюра
Рейтинг роботи: 5
Кількість рецензій: 1
Кількість переглядів: 247
Опубліковано: 20.11.2008 03:08 
Рецензії


Олена Хоролець   [aucubagold]   Додано 20.11.2008 в 08:50   Рецензія: позитивна

гостро...

*буду читати і далі:)

 
Phoenix   Додано 03.12.2008 в 13:15

та, є трохи перцю)))
*писатиму далі)) 

 

Оставлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи