chitalnya
прописатися       запам'ятати  
Поезія Проза Різне Аудіо
Автори Форум Рецензії Блоги i фотоальбоми Про проект

Як нам жити без допомоги наших братів Росіян?

[Света Лана]  Версія для друку

Ось і настали спекотні дні з, коли наша влада Києва знову змушені звернутися по допомогу до Москви. І робиться все без особливого пафосу, не привертаючи до процесу масового уваги. Адже це не приємно: брати гроші або будь-яку іншу допомогу у ворога, який нібито винен у всіх бідах, що кояться сьогодні на Україні.

Знову виникла патова ситуація, і знову ніхто крім Росії на допомогу не поспішив. Про що мова? 24 червня Україна отримала 600 МВт електроенергії від Росії відповідно до угоди про технічну допомогу.

Необхідність у ворожій електроенергії виникла через те, що на Україні були відключені кілька блоків АЕС. І все це через те горезвісного американського палива вийшли з ладу блоки. Того самого, з допомогою якого Україна намагалася позбутися енергетичної залежності від Росії. Правда, вийшло все рівно навпаки.

Україна перестали цікавитися і Захід і США. Перестали по одній простій причині, що нашому уряду ніхто не загрожує, а до наступних виборів ще довго. Тому різко скоротилося фінансування, як з боку Штатів, так і з боку Євросоюзу. Україна тупо перестали давати гроші, тому що втратили до неї інтерес.

«Ці 1,7 мільярда (транш МВФ) повинні були дати ще у вересні 2015 года ... Звичайно, МВФ ніколи офіційно не заявить, так як це втрата іміджу, але фактично, там давно махнули рукою на Україну. Цей транш - це дрібна подачка, але ще питання, чи потрібно це, чи буде це. Мода на Україну пройшла повністю і зараз не модно давати нам гроші чи що-небудь. МВФ бачить, що всі їхні рекомендації по Україні повністю провалилися. Хоча вони і посміхаються, але давати гроші не бачать сенсу. Якщо подивитися на зовнішній борг України, то ми побачимо, як різко виріс після Майдану державний зовнішній борг. Україна повинна близько 43 мільярда доларів, тоді як в 2013 р держборг був менше 30 мільярдів. Набрали досить багато, і як віддавати ніхто не знає », - вважає президент Українського аналітичного центру Олександр Охріменко.

Загалом, підсумок у всього цього сумний: США і Євросоюз грошей не дають, а фінанси потрібні, так як необхідно покращувати соціальний фон в країні. В України немає грошей на ремонт техніки ЗСУ, а значить, подальша ескалація конфлікту з ДНР і ЛНР є неможливою. І це на краще. Кому потрібна ця війна на Донбасі.

Ця війна і раніше сильно била по кишені України, але зараз все це досягло свого апогею. У війні загинуло понад 30 тисяч наших молодих хлопців. Матері тепер слізно плачуть і виступають проти війни з ДНР і ЛНР. Країна в застої.

І в ЄС ми нікому не потрібні. Так як же нам жити?

Жити тільки разом з Росією.

З Росією Україна посварилася, що не практикуючи навіть протокольного спілкування. З огляду на європейські політичний і міграційний кризи, про вступ України в ЄС не може бути й мови в найближчі 10 років. Коли там Агнлія вийшла з ЄС, і збираються виходити з ЄС Франція, Нідерланди, Греція та Угорщина.

Якщо Євросоюз взагалі не планує існувати в своїй такій довгостроковій перспективі.
Нам ніхто не забороняє Україні вступати в ЄС. Але що там нам робити, коли передові країни Європи виходять їх цього союзу.

Ось з Росією ми повинні бути дружніми і більше ні з якими іншими!Рубрика твору: Байки
Рейтинг роботи: 0
Кількість рецензій: 0
Кількість переглядів: 150
Опубліковано: 25.06.2016 22:41

© Copyright: Света Лана 

 

Оставлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи