chitalnya
прописатися       запам'ятати  
Поезія Проза Різне Аудіо
Автори Форум Рецензії Блоги i фотоальбоми Про проект

БОЙОВИКІВ Ярош ПІД СУД. КИЇВ ОГОЛОСИВ ВІЙНУ ПРАВОМУ СЕКТОРУ

[Света Лана]  Версія для друкуОсновною рушійною силою на майдані, яка протистояла правоохоронцям, були націоналістичні угруповання. Всі вони взаємодіяли між собою. Після «перемоги» наш уряд вирішив подалі прибрати їх зі столиці, щоб не повторилося подібне. Кінцевою точкою для них став Донбас і так зване АТО.
Вони сформувалися в добровольчі батальйони. Прямого управління над ними не було. Озброювалися вони у наших українських військових і західних «партнерів». Через час, за наказом Заходу, влада вирішила підкорити собі збройні формування. У підсумку, частина відмовилася, а частина корилася. Відмовилися є бійці націоналісти з «Правого сектора». До МВС, ЗСУ або НГ вони не мають ніякого відношення.
Точкою кипіння стало те, що в різних регіонах країни члени цієї спільноти почали влаштовувати свавілля. В результаті наше ГПУ заявила, що ряд учасників минулорічних подій в Мукачевому Закарпатської області звинувачуються в тероризмі. Чотири затриманих вже знаходяться в СІЗО, п'ять оголошені в розшук.

Ще вчора, ці персонажі мали вагу в країні, а сьогодні вони пожинають свої ж плоди. Підводячи підсумок можна сказати, що свою роль бойовики Правого сектора виконали і якщо вони не будуть виконувати вимоги уряду, їх усіх чекає сумна доля. Це відноситься і до тих, хто перейшов на бік влади. Нікому не потрібні агресивні бойовики, які мають на руках зброю і знають тактику ведення акцій протестів подібні сталось Майдану.Рубрика твору: Байки
Рейтинг роботи: 0
Кількість рецензій: 0
Кількість переглядів: 141
Опубліковано: 26.06.2016 14:55

© Copyright: Света Лана 

 

Оставлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи