chitalnya
прописатися       запам'ятати  
Поезія Проза Різне Аудіо
Автори Форум Рецензії Блоги i фотоальбоми Про проект

За що і як весь світ любить Україну

[Света Лана]  Версія для друку


За що і як весь світ любить Україну Майдану, як пише Роджерс

тут https://clck.ru/A29m3
Тепер в Києві є проспект Бандери. Стильно, модно і по-молодіжному. Але чомусь українських патріотів продовжують бити по всій Європі ...
Ukronacy_02
Такого «Пуськи» в Європі можуть ненавидіти тільки агенти Кремля, правда?

Поки прихильники держперевороту в Україні, з останніх сил ігноруючи позамежні платіжки за комунальні послуги, продовжують плекати рожеві надії на безвізовий режим з Євросоюзом, в сувору реальність і без того не безхмарні стосунки України з сусідами стрімко погіршуються.

З одного боку, зрадницький удар у спину «революціонерам гідности» завдала Туреччина. Замість того щоб вступити з Росією в нещадну війну до останнього турка, керівництво Туреччини намагається примиритися і відновити добросусідські відносини з РФ. Те вибачиться за збитий літак, то допустить можливість надання своєї авіабази для використання російськими ВКС, то надасть 40% знижки для російських туристів.

А тут ще турецькі спецслужби заявили, що як мінімум троє з організаторів і учасників недавнього теракту в аеропорту Стамбула прибули з України. Якщо цю тему продовжать розкручувати, то може «випадково» опинитися, що вони воювали в АТО або отримували будь-яку допомогу з боку нинішнього київського режиму (який нині шанує терористів і нацистів з половини планети), що переведе цей скандал на абсолютно новий рівень і загрожує серйозними дипломатичними наслідками.

З іншого боку, підтвердилася новина про те, що шість українців затримані в Польщі за підозрою в участі в груповому зґвалтуванні неповнолітньої польської дівчинки. Я сильно сумніваюся, що подібні події можуть сприяти розвитку українсько-польської дружби.

Особливо в світлі недавніх подій, коли поляки побили українців, які кричали перебрехали польський гімн «Ще Польща не згінєла, але Згинуть мусить» (Ще Польща не загинула, але повинна загинути). Я не знаю, яким потрібно бути «альтернативно обдарованим», щоб кричати таке в чужій країні і сподіватися, що це залишиться безкарним. Та й взагалі, побиття українських гастарбайтерів в Польщі вже стало буденністю.

Дійшло до того, що українську рок-групу «OT VINTA», в своїй творчості прославляють Бандеру і Українську Повстанську Армію (визнану в Російській Федерації екстремістської організації) не пустили до Польщі через побоювання, що радикальні польські націоналісти і футбольні фанати можуть їх спалити . До цього група, яка заявила про свою участь в польському етнофестивалі Купала, отримала значну кількість погроз на свою адресу від поляків, і польська влада всерйоз побоювалися, що радикали можуть спробувати реалізувати свої погрози на практиці.

Втім, українців б'ють не тільки в Польщі. Нещодавно в Болгарії місцеві жителі побили українських «активістів», які намагалися перешкодити проїзду байкерів «Нічних вовків» через цю країну.

А ось ще один яскравий «апогей апофеозу» дружби народів тим, що 4 липня на кордоні з Польщею українські «активісти» з числа гастарбайтерів, протестуючи проти скасування малого прикордонного руху (таким чином Польща ще більше закривається від своїх українських «друзів»), напали на автомобіль польського консула, грунтовно пошкодили його і побили водія.

І це я вже мовчу про ставлення західних політиків персонально до Порошенка, який уже часто насилу отримує запрошення на різні міжнародні заходи, тому що всім вже набридло його нескінченне жебрацтво.

Відчуваєте, як з кожним днем українців в світі люблять все більше? І тут люблять, і там, і всюди. І адже намагаються з усіх сил, щоб сподобатися, чортяки - це я наприклад про проспект Бандери в Києві. Ото ж бо поляки «зрадіють».


РоджерсФорма твору: Історія
Рейтинг роботи: 0
Кількість рецензій: 0
Кількість переглядів: 175
Опубліковано: 09.07.2016 18:22

© Copyright: Света Лана 

 

Оставлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи