http://www.chitalnya.ru/

ОБСЄ зафіксувала

ОБСЄ визнала триразове збільшення обстрілів в Донбасі
Описано тут http://jpgazeta.ru/obse-priznala-trehkratnoe-uvelichenie-obstrelov-v-donbasse/
08.07.2016 17:14
Спеціальна моніторингова місія (СММ) ОБСЄ зафіксувала різку ескалацію конфлікту в Донбасі.


Як визнав заступник глави СММ ОБСЄ в Україні Олександр Хуг, «на останньому тижні ми були свідками різкого збільшення кількості насильницьких дій і загальної кількості вибухів. Їх кількість зросла в три рази в порівнянні з минулим тижнем, зафіксовано понад три тисячі випадків », повідомляє ТАСС.

Хуг особливо відзначив загострення протистояння на лінії Світлодарськ-Дебальцеве, коли українські «правосекі» спробували зайняти село Логвинове, але були відкинуті ополченцями ДНР і ЛНР, а також в трикутнику Авдіївка - Ясинувата - Донецький аеропорт, де число порушень режиму припинення вогню збільшилася багаторазово в порівнянні з минулим тижнем.

Раніше в ході своєї телефонної розмови з канцлером ФРН Ангелою Меркель і президентом Франції Франсуа Олландом президент Росії Володимир Путін звернувся до них з пропозицією спробувати переконати президента України Петра Порошенка заборонити ВСУ обстріли мирних жителів ДНР і ЛНР, і почати виконувати зобов'язання по Мінську-2.

Путін звернув увагу Меркель і Олланда на відверто провокаційний характер дій збройних сил України (ЗСУ) проти ополченців ДНР і ЛНР, в зв'язку з цим Путін «закликав співрозмовників більш активно впливати на українську сторону, в тому числі під час майбутніх контактів з Петром Порошенко у Варшаві, для забезпечення чіткої реалізації мінських домовленостей ».


Автор: Света Лана
Жанр твору: Політика
Форма произведения: Стаття
Опубліковано: 09.07.2016 21:21