chitalnya
прописатися       запам'ятати  
Поезія Проза Різне Аудіо
Автори Форум Рецензії Блоги i фотоальбоми Про проект

КІЛЬКА СЛІВ ПРО дірявих шкарпетках.

[Света Лана]  Версія для друку


КІЛЬКА СЛІВ ПРО дірявих шкарпетках.

Ви знаєте, я шкарпетки класифікують на дві категорії: радянські і діряві.

Радянські шкарпетки, самі по собі, були унікальним витвором мистецтва - їх можна було носити роками, поки від них не залишалася одна безбарвна синтетична сіточка, але дірок на них чомусь від шкарпеток не з'являлося до тих пір, поки за що-небудь острів не зачепишся.

Кілька слів про дірявих шкарпетках.

Після розвалу Союзу я відразу оцінив «принадність» турецько-китайсько-в'єтнамського і ще якогось якості. Носков це торкнулося в першу чергу. Ви будете сміятися, але по їх вартості я відразу визначав на скільки днів їх вистачить і не разу не помилявся - 1 гривня - один день, 2 гривні - два дня, - 3 - три дня і так далі ...)))

Моя дружина така акуратистка і чистюля, що це іноді навіть дратує, але я терплю, так як вона намагається, в першу чергу, для мене самого - щоб всі предмети одягу на її «золотом чоловікові» завжди були як з голочки.

Шкарпетки вона відносить до елементу номер один - чоловік повинен, на її думку міняти шкарпетки не менше одного разу на день. В іншому випадку це вже не чоловік, а «вонючка» ...)))

Якщо на носках з'являються дірки, то вони відразу відправляються у відро для сміття - в моїй родині шкарпетки можуть штопати тільки в тому випадку, якщо порив стався по шву.

Щоб я, не дай Бог, не опинився в положенні президента України, зганьбив зі своїми дірявими шкарпетками на весь світ, у мене в офісі лежать в запасі дві новенькі пари і в своїй сумці я ношу ще один запасний комплект, однотипних шкарпеток за фасоном і кольором .

До цього мене привчила моя турботлива дружина після розвалу СРСР. І я вже багато разів дякував її за таку передбачливість.

Коли ж вона дізналася про казус, який трапився з нашим президентом, то заявила, що якщо чоловік на публіці з'являється в такому «дірявому» вигляді, то він або кінчений алкоголік, або пофигист, або нікому непотрібний член в штанях ...

І ось тепер мене «мучать сумніви», а не «складається» чи наш президент у всіх трьох, зазначених дружиною, категоріях? ..Форма твору: Мініатюра
Рейтинг роботи: 0
Кількість рецензій: 0
Кількість переглядів: 133
Опубліковано: 12.07.2016 02:29

© Copyright: Света Лана 

 

Оставлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи