chitalnya
прописатися       запам'ятати  
Поезія Проза Різне Аудіо
Автори Форум Рецензії Блоги i фотоальбоми Про проект

7 ВИДІВ СЕКСУ, ЯКІ подобаються ЖІНКАМ

[Света Лана]  Версія для друку


7 ВИДІВ СЕКСУ, ЯКІ подобаються ЖІНКАМ
Описано тут https://clck.ru/A2ZGe

На землі три з половиною мільярда жінок. Мінус малолітні, мінус літні, мінус лесбіянки, мінус Аніта Цой ... Все одно залишається, скажімо, п'ятсот мільйонів. Є цілих п'ятсот мільйонів жінок. І тільки сім видів сексу, які до них можна застосувати.

7 видів сексу, які дійсно подобаються жінкам

Якби секс зводився до чисто до фізіологічного задоволення, про нього б міркували максимум, ніж про масажі ступень. Але секс - унікальне і універсальне розвага. Тут і радість завоювання, і ризик, і спілкування, і альтурізм, і пізнання світу, і азарт.

Однак отримати всі ці радості одночасно неможливо. Різні види сексу у своєму розпорядженні до різних видів задоволення. Перед тим, як дати волю інстинкту розмноження, визнач, який саме секс тобі світить. Таких видів фахівці нарахували всього сім. Збери їх всі і навчися отримувати своє задоволення від кожного.

1. Секс вприглядку

7 видів сексу, які дійсно подобаються жінкам

Якщо у кого-то з вас скінчилися сили або почалися місячні - це ще не привід позбавляти залишається партнера всіх радощів життя. «Періодичне розбіжність сексуальних фаз трапляється у всіх пар, - стверджує Мелінда Галлахер, засновник американського центру сексуальної консультації CAKE, - в цьому немає нічого страшного». Примус до сексу в цій ситуації викликає протест, відмова - образу. Можна, звичайно, встати грудьми на захист свого настрою, але набагато краще для вас обох буде знайти компроміс.

Людина (на відміну, скажімо, від кішок і кроликів) влаштований дуже розумно. У нього є руки і залишений великий палець, яким можна здійснювати багато корисних справ. Наприклад, задовольнити себе самостійно в присутності і при активній допомозі пасивної сторони. Головне - відволіктися від думки, що постільні гри, що не закінчилися власне статевим актом, - безглузда витрата часу. Заміна стомлюючого генітального сексу його рукотворної, а то і (чим чорт не жартує) оральної різновидом дає шуканий результат і надалі подвоює радість фулконтакт при збігу фаз.

Навіть просте споглядання партнера - це вже майже секс, до того ж з домішкою вуайєризму. «Більшість жінок спочатку соромляться мастурбувати на очах у чоловіка, - ділиться досвідом Галлахер, - але це дуже розкріпачує досвід».

«Одного разу після сексу мій бойфренд сказав, що хоче подивитися, як я себе пещу, - розповідає Ірина (29 років). - Він так мене вмовляв, що я почала це робити, як актриси в порно - розставивши ноги, з придихом і все таке. Він подивився-подивився і питає - слухай, а ти завжди це ТАК робиш? Зрештою, він змусив-таки мене показати йому, як я це роблю по-справжньому: лежачи на боці, стиснувши ноги. Спершу було страшенно соромно, але він весь цей час цілував мене, притискав до себе, шепотів мені на вухо всякі слова ... це було чудово! Майже що краще, ніж секс ».

2. Сонний секс

Може бути, ти прокинувся серед ночі для того, щоб переконатися, що тильна частина твоєї подруги затишно вигнулась і притулилася саме туди, куди треба. А може бути, ви заснули в недільний день в обнімку на дивані, і крізь сон тобі привиділося, що дуже хочеться сексу, а на ній така тонка футболка ... Тс-сс ... не треба її будити. Це нелюдяно. Краще діяти м'яко і крадькома. Як випливає оближи палець, щоб забезпечити достатньо мастила - її зараз може не вистачати. Тепер дбайливо, круговими рухами проводь пальцем навколо входу в вагіну - тільки без сильного натиску. Дочекайся задоволеного бурчання. І приступай, не поспішаючи.

Навіть якщо дівчина дуже втомилася, щоб демонструвати пристрасть, вона ніколи не стане заперечувати проти сонного сексу. Головне - не вимагати від неї зусиль. «Краща поза для цього випадку - на боці, обличчям до спини партнерки, - пише Пол Джоанідіс, автор книги« Путівник по сексу », - так як спляча людина чуствую себе слабким і втомленим, а в такому положенні ні на кого не доводиться вага чужого тіла ».

З ним згодна Катя (26 років): «Наскільки я не люблю, коли мене спросоння тормошат, перевертають, потребують будь - то енергійних дій і пристрастей, наскільки ж приємно, коли чоловік ласкаво, немов Баюк, обіймає тебе ззаду і рухається не дуже швидко , як ніби насправді боїться розбудити. Виходить дуже ніжно, і відчуваєш до нього найбільш зворушливі почуття ».

7 видів сексу, які дійсно подобаються жінкам

3. Дикий секс

Те, що твоя дівчина страждає від дефіциту романтики, ще не означає, що вона ніколи не хоче бути трохи - трохи згвалтованої. (Ключове слово «трохи - трохи»!) Як визначити, що саме зараз їй потрібен підхід Міккі Рурка, а не Ерніке Іглесіаса? Зверніть увагу на її одяг і поведінка.

Мелінда Галлахер пише: «Жінка, якщо у неї з'явилося бажання скрасити вечір невеликою порцією розпусти, може демонструвати це за допомогою викликає, провокаційною одягу: коротких спідниць, прозорих майок. Вона може почати вести себе грабувати і різкувато, пускаючи тобі, наприклад, дим від сигарети в обличчя і дратуючи тебе. Частою ознакою є і знаменита гримаска «жінки - вамп»: витягнуті вперед, злегка викривлені губи, примружені очі, підборіддя з викликом піднято вперед. Також вона може випити більше ніж зазвичай - або, принаймні, зобразити це ».

Якщо ти вітаєшся такий почин, веди себе відповідно. З рекомендованих прийомів - грайливе просовування руки між її колінами під столом, прихвати за м'які місця. Коли ви опинитеся наодинці, зроби що-небудь незвичайне - зав'яжи їй очі, запусти руку під одяг, раптово поцілунок, наприклад, в живіт. Таким чином ти даси їй зрозуміти, що сьогодні все буде сверхстрастно і супердіко.

«Цей самий неприборканий секс виражається в тому, що рот, пальці та інші різні частини раптом виявляються в незвичних місцях. Це створює відчуття такого ... зриву з гальм, ми як би стаємо тваринами, - як би формулює Ніна (29 років). - Але все повинно відбуватися швидко. Хлопець повинен бути таким агресивним, як би нетерплячим ».

Добре служать цілям озлоблення буденної сексуального життя непристойні діалоги. «Коли хлопець відкритим текстом запитує мене, чи хочу я зробити те-то або то-то, ну там ззаду, спереду, на підлозі ... я не буду переказувати зараз. Загалом, це здорово з двох причин. По-перше, заводить, по-друге, що важливо, я розумію, що ситуація під контролем. Він все-таки питає, значить, він не прикує мене наручниками до поручнів. Це ніби як гра », - каже Аня (27 років).

4. Швидкий секс

7 видів сексу, які дійсно подобаються жінкам

«Жінки взагалі люблять сюрпризи, в тому числі і сексуальні, - каже Мелінда Галлахер. - Більшості з них припаде до душі, якщо ти спробуєш зайнятися з ними сексом в якомусь несподіваному місці - у ванній на вечірці, ліфті або офісі »(відразу обмовимося, що мова йде про знайомих жінок).

Незвичайність і навіть небезпека обстановки додадуть вашим відчуттям ту гостроту, якої їм, можливо, не вистачає. Але тільки небезпека не повинна бути занадто реальною - не варто схиляти її до радощів сексу, якщо вона, наприклад, веде машину по хайвею або гуляє разом з тобою по набережній в який-небудь фундаменталістської мусульманської країні. Найкращі місця для подібних розваг ... Власне, це можуть бути будь-які місця, крім вашої спальні. Але найбільшою популярністю чомусь користуються кабінки для переодягання в магазинах, санвузли в гостях і лавочки в парках. Додаткову принадність цього рецепту повідомляє те, що тут ти можеш і навіть повинен зробити все дуже швидко. І не думай, що вона сповниться розчарування, якщо не встигне досягти оргазму, на який жінкам зазвичай потрібно не менше п'ятнадцяти-двадцяти хвилин підготовки.

Емоції від того, що відбувається стануть для дівчини достатнім бонусом, щоб вона знову і знову погоджувалася витворяти з тобою ці божевільні речі.

«У будинку зламався ліфт, ми піднімалися сходами. Денис йшов попереду. І раптом між шостим і сьомим поверхом він зупинився, повернувся до мене і почав розстібати штани ... Загалом, там же все і сталося - на сходинках, напівлежачи. Причому по сходовим майданчикам поверхом нижче і вище хтось постійно ходив, курив і викидав сміття - мене трясло від страху і від збудження », - розповідає Рита (24 роки).

5. Романтичний секс

Якщо сьогодні у вас особливий день (друге побачення, золоте весілля) або, навпаки, ви як ніколи близькі до розлучення, цей різновид сексу вам підійде. Трепетні ласки в житі під шампанське і музику Вівальді нагадають їй, що не дивлячись на твоє захоплення пияцтвом і фарбованими блондинками ти все ж в стоїш її любові. Навіть ділові жінки, навіть садомазохістськими і зоофілкі небайдужі до романтики. Тривалі, витончені поцілунки - основа основ романтичного сексу.

Так що «Блендамед», «Орбіт» - і вперед. Губи, шия, ключиці, кисті рук - далі скрізь. Особливо дівчатам подобається бути цілуватися в момент відкидання назад за підтримки сильної, але ніжною чоловічої руки. (Ти можеш побачити ілюстрацію до цієї позиції на постері будь-якого фільму, якщо забувши про все, заберешся на торрент-трекер в розділ «мелодрами».) Коли дівчина відкинулася на твоїй руці, саме час розстебнути її верхній одяг і почати цілувати груди. Чи не фокусуйся на сосках - приділи увагу кожному квадратному сантиметру. Це входить в обов'язкову програму справжніх романтичних поцілунків (бачиш, четвертий розмір не завжди краще першого). Далі, акуратно поклади дівчину не ліжко і продовжуй ласки, відклавши природні позиви ще хвилин на двадцять. Так, пізнавально-акробатичний атракціон кунілінгус, навіть незважаючи на смішну назву, сприймається дівчатами як гранично романтичне захід.

«Він сам роздягає мене і на руках відносить в ліжко. Він ніжно торкає моє тіло, цілує його, пестить груди і шепоче мені на вухо, що я прекрасна. У ці хвилини і сам він здається мені найпрекраснішим істотою на землі »- оповідає Варвара (30 років).

Пам'ятаєш фільм «Анальні гімнастки 4»? Забудь, зараз не час для експериментів. Жодна п'ята не повинна стосуватися нічиєї вуха. Сама інтимна поза - в обнімку, лицем до лиця. Нехай вона буде зверху. «Ця позиція сприяє глибокому проникненню і повільним рухам», - радить доктор Джоанідіс. Обіймай її, не забуваючи покривати поцілунками обличчя і груди, намагаючись стримувати еякуляцію, але не показав цього. Ближче до фіналу додай пристрасті, перекотившись в місіонерську позицію. Шепочи їй на вухо плутані компліменти. За один романтичний секс вимагай чотири диких і два швидких.

6. Секс-марафон

Пам'ятаєш, як це було спочатку? Адже ви не вилазили з ліжка перші три доби взагалі. В цьому і полягає одна з основних принад ночей з незнайомками - коли пристрасті в обов'язковому порядку киплять до самого ранку. Так чому б і не повторити це зараз? Що вам заважає? Свідомість того, що ні до чого так надриватися, коли у вас попереду - ще ціла вічність разом? Добре, звичайно, що ти такий оптиміст, але справжній, затяжний, переможний секс-марафон - це не та річ, від якої варто відмовлятися навіть після того, як в РАГСі тобі загадковими печатками зіпсували паспорт.

Отже, плануємо марафонський секс. Перше правило - не плануй його. Вся принадність цілодобового інтиму - в його спонтанності. Звичайним суботнім ранком ви прокидаєтеся і ти повідомляєш, що будеш любити її всюди до обіду неділі. Яка дівчина не скасує з такої нагоди манікюр, подружок і шопінг? Ще краще влаштувати все те ж саме в буденний день, змінивши ситуацію на роботі хворим. Ось так, раптово. Робіть все, що прийде в голову, - зараз роздолля, попереду багато часу. Тому, на що раніше в поспіху йшла лише хвилина, тепер можна віддаватися вдумливо. Будь то посмоктування ліктя, чухання спини або масаж крижової зони. Сприймай це як цілий день попередніх ласк з перервами на секс.

«Оскільки ви неминуче будете розмовляти між справою, поцікався, що б вона хотіла спробувати, - радить пані Галлахер, - після чого виконай фантазію». Маленький рада: до кожного нового підходу дівчина буде в усі більш чутливому стані, тому запасись штучним мастилом.

«Раз на місяць-два ми з Артемом проводимо« день в ліжку ». Заздалегідь накупатися всякої смакоти, валяємося, дивимося порнофільми і намагаємося повторити самі сподобалися моменти. Від таких вихідних я втомлююся навіть більше, ніж від самих напружених робочих днів - але зате я відчуваю, що наш медовий місяць так до сих пір і не скінчився, хоча ми одружені вже одинадцятий рік », - хвалиться Ольга (36 років).
7 видів сексу, які дійсно подобаються женщінам7. Ігровий секс

Іноді сексуальне життя буває хороша по технічно-статистичними параметрами, але тим не менш одноманітна. Кожен день - прелюдія, улюблена поза, бурхливий загальний оргазм, телевізор, сон. Ризикуючи вірними рецептами, іноді треба щось міняти. Твоя партнерка (сподіваємося, така є в повсякденному сценарії) буде «за» руками і ногами. Отже, виберіть ніч для експериментів. Запросіть на своє ложе тюбик лубриканта або вигадливу секс-іграшку. Цілеспрямовано освойте нову позу. «Іноді потрібно щось міняти, - радить Галлахер. - Експерименти - це те, що відрізняє хороший секс від чудового ».

Саме тут цілком доречні планування і розрахунок. «Ми з чоловіком призначаємо якусь дату, - розповідає Світлана (27 років), - скажімо, наступної неділі ми поїдемо на дачу, без дітей і друзів, пограємо там в стюардесу і пасажира. Або - в останній день місяця він знімає номер в готелі і приносить туди куплені їм на вибір іграшки з секс-шопа ... Чекаючи призначеного терміну, ми фантазуємо, придумуємо сценарій гри, репліки - мені іноді варто згадати на роботі, що скоро день «ікс» - і я відразу збуджуюся, часто зовсім недоречно ... Найголовніше - останні два-три дні утримуватися від сексу, щоб вистачило азарту на всю програму ».

Опублікувала Наталя ЄгороваФорма твору: Еротика
Рейтинг роботи: 0
Кількість рецензій: 0
Кількість переглядів: 287
Опубліковано: 15.07.2016 21:48

© Copyright: Света Лана 

 

Оставлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи