chitalnya
прописатися       запам'ятати  
Поезія Проза Різне Аудіо
Автори Форум Рецензії Блоги i фотоальбоми Про проект

Зовсім свіжі новини

[Света Лана]  Версія для друку


Зовсім свіжі новини

Порошенко залишив Київ: «Азов» бере владу в свої руки - Відео розбурхало соцмережі
17 липня 2016 - 13:47
Читайте і дивіться Відео тут. https://clck.ru/A2g2h
Для перегляду і читання статті лівої мишкою засініте посилання, а потім в меню ткніте курсором в вказівку Перейти за вказаною адресою

Як було відомо і раніше, турецькі події не могли не відбитися на інших країнах. І ось найстрашніші побоювання українських депутатів виправдалися - Україна повторює сценарій Туреччини.

Сьогодні 17 липня в Києві панує свавілля і назріває дуже небезпечна ситуація. Батальйон «Азов» (який заборонений на території РФ), з підказки Авакова, запланував зробити державний переворот на Україні. Порошенко відчув недобре, і вирішив покинути країну ще з ранку. Близько президентської адміністрації ходять якісь люди з символікою «Азова» і погрожують, що з цього дня буде нова влада. Таких дій і слід було очікувати так, як у Порошенка вже немає союзників, а українці не підтримують нинішнього лідера. Цим і хочуть скористатися структурні влади і повторити Майдан, який був в 2004 і 2014 роках на Україні.


Ймовірно, Петро Порошенко вже відчув не лагідний, і вирішив покинути Київ, а може і Україна ще до початку Майдану. А в цей час, біля будівлі українського уряду «Азовці» марширують і кричать про повалення влади.

Добре б демократичні сили так на Україні виступали, а не фашиствують загони правосеков.Форма твору: Бувальщина
Рейтинг роботи: 0
Кількість рецензій: 0
Кількість переглядів: 110
Опубліковано: 18.07.2016 08:20

© Copyright: Света Лана 

 

Оставлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи