chitalnya
прописатися       запам'ятати  
Поезія Проза Різне Аудіо
Автори Форум Рецензії Блоги i фотоальбоми Про проект

Що називається, без коментарів

[Света Лана]  Версія для друку


Це видио з'явилося на американському Ютубі

А відео, можна сказати, просто вражаюче - ось так відкрито викладати на камеру такі речі, і не де-небудь, а в майже що західноукраїнському Житомирі ...

https://www.youtube.com/watch?v=uZ2xi7FpPl8

Щоб дивитися відео, засініте текст посилання, натисніть правою мишкою і в меню ткніте Перейти за адресою ....

Що називається, без коментарів

Так що дивіться, слухайте, читайте

Житомир - 30 червень 2016 року - площа, на якій зібралися люди, в основному, літнього віку
 
Мешканка Житомира, а нижче її монолог з відео:

Мешканка Житомира, з вигляду, пенсіонерка:

«Я не розумію взагалі ось цих хлопців, які під цим чорно-червоним прапором, я їх не розумію. Їх виховали десь в Литві, в Естонії, ще десь в цих таборах. І вони згрупувалися. Вони взяли ці держаки лопат, що називається, цим втихомирили народ. Втихомирили. Житомир як вгамовували? Значить, тридцять автобусів їх приїхало навколо Житомира стало, все оптом сюди вийшли, навантажили тут камери »

Репортер: «Звідки у вас така інформація?»

Жінка: «Так у нас у всіх така інформація, - обводить руками навколо, вказуючи на що стоять поблизу людей. - Ви що думаєте, ніхто цього не бачить, не знає, не розуміє? Харків взагалі тоді, коли з'їзд був »

Репортер: «Ми говоримо про Житомир»

Жінка: «Більше двох тисяч їх приїхало [до Харкова, за інерцією]. А ми говоримо про Житомир. І в Житомирі саме ось це було. Вони своєю ненавистю, ось цим беззаконням, просто свавіллям змусили людей боятися. Просто боятися. Розумієте, народ боїться. Слово сказати боїться. І я боюся. І я боюся. Але я розумію, що від того, що ми все будемо боятися, у нас нічого не зміниться. Адже перетворили народ в стадо труся, що сидять по кутах баранчиків.

Та тому і перетворили, що таку жорстокість показали. Тому і перетворили. Знаєте, що на майдані крім тієї сотні більше трьох тисяч людей загинули. Ті, які хоч мяу відкривали слово проти. Ось так як я тут: сказала проти, - якби це було на майдані, вже мене б, - показує, - і в намет. І скотчем, і живого закопати в лісосмузі. А потім ще й поставили цей, як він, крематорій поряд, і він парував цілодобово. Ви цього не знаєте? Знаєте. Але народ України цього не знає. І думає, що ця сотня, ці бідні, нещасні, які загинули. Ні. Загинуло більше трьох тисяч. Ось це правда.

Справа в тому, що народу пора зрозуміти: ніяке ЄС нас не чекало і не чекає. А тепер, побачивши, що у нас бандитизм суцільний, ніколи, ніколи. Уже сказала Європа: Україна туди ногою навіть не ступить. Ніякого безвізового режиму для України немає і не буде. І винні в цьому всьому, що відбувається, я вам скажу більше всього хто. Хочете знати? Такі, як ви, кореспонденти. Такі, як ви, і які сидять диктори. Вони брехня дев'яносто дев'ять відсотків дають в ефір.

А це - правда. Ви бачили в інтернеті, що вже про наших славних диктор - що пишуть? Плач. Кат. Фашистський знак на лобі. І йде по стрічці. Бачили? Саме вони обвинувачені тепер в першу чергу. За брехню. Тому що саме брехня тривала ці двадцять шість років, а зараз ці два роки дев'яносто дев'ять відсотків йде брехні. Навіщо? Навіщо? Потім, щоб усіх нас ідіотами ось так топтати все життя?

Це ті ... Кого, кого вони привели до влади? Кого? Вибачте мене, не хочеться виражатися. Але це ж виродки. Це ж виродки. Просто виродки. У нас Рада - виродки. У нас уряд - виродки. Я кажу, може бути, неприпустимі речі. Ви мене виріже. Вирізуйте. Ось. Але це уродская влада і це уродское уряд. Там немає людей нормальних, з мізками.

Ну, ось цю Надію коли, вибачте, ще привели, це вибачте, вже перетворилося взагалі в цирк. Це не Рада, а цирк. Вона приходить з босими ногами, задирає ногу на сидіння, п'яна в дим засинає, її будять сидять поруч. Це що, що не цирк? Це що, що не цирк? Ось в цьому цирку нам не хочеться жити. Тому ми йдемо хоч сюди. Розумієте? Тому що нікуди більше йти »Форма твору: Детектив
Рейтинг роботи: 0
Кількість рецензій: 0
Кількість переглядів: 136
Опубліковано: 21.07.2016 02:22

© Copyright: Света Лана 

 

Оставлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи