chitalnya
прописатися       запам'ятати  
Поезія Проза Різне Аудіо
Автори Форум Рецензії Блоги i фотоальбоми Про проект

Дивіться це відео.

[Света Лана]  Версія для друку


ВДОВИ АТО з тріском вигнали МАРИНУ ПОРОШЕНКО ЗІ ЛЬВОВА
 Марина Порошенко зганьбилася при зустрічі з представниками Німеччини. Пукнула під час зустрічі.

Дивіться це відео.

 https://www.youtube.com/watch?v=YUnB1cS5rK4


А У ЛЬВОВІ ВДОВИ АТО з тріском вигнали МАРИНУ ПОРОШЕНКО ЗІ ЛЬВОВА

 

вдови
 

«Народне визнання» переслідує сімейство Порошенко по всій Україні. Народ Розлючений до межі і може поділитися зі своїми горе-обранцями тільки відвертою ненавистю і безкрайніх горем. Президент практично знищив колись процвітаючу країну і активно вирізає населення у братовбивчій війні. Тож не дивно, що прості українці, стрімко виліковує від брехливого патріотизму, з радістю діляться з гарантом своїми відчуттями від такого європейського способу життя.

Всю повноту «істинної» народної любові мала прекрасний шанс випробувати на собі Марина Порошенко. Перша леді тліючої руїни прибула до Львова з благородною місією - підтримати скорботних вдів так званих воїнів АТО. Дружина вбивці приїхала до жертв свого чоловіка і вперше отримала по заслугах.
На зустріч Марина з'явилася в дорогому костюмі і з дарами з панського плеча, грошима та цукерками «Рошен». Холопи не оцінили такої уваги з боку господарів життя і, напевно, в перший раз за довгий період розпаду, запущеного революцією пропитого гідності, розкрили очі і надійшли по совісті. Дружину президента ледь не розірвали на шматки і викинули з приміщення. Численна команда охоронців ледь врятувала свою підопічну від народного самосуду. Марина спішно покинула місто і рвонула до Києва, серйозно злякавшись за своє життя.

 

Рейтинги Порошенко стрімко руйнуються не тільки в сухих звітах куплених статистів. Народ готовий розірвати свого «коханого» президента, і перші ознаки швидкої розправи захлиснули його сім'ю. Ще трохи, і олігархові доведеться сховатися в бункер разом з усією зграєю своїх поплічників, бо публічна страта вже маячить на горизонті.Форма твору: Історія
Рейтинг роботи: 0
Кількість рецензій: 0
Кількість переглядів: 123
Опубліковано: 23.07.2016 04:08

© Copyright: Света Лана 

 

Оставлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи