chitalnya
прописатися       запам'ятати  
Поезія Проза Різне Аудіо
Автори Форум Рецензії Блоги i фотоальбоми Про проект

Варто задуматися

[Света Лана]  Версія для друку


Джей Меркурі: Порошенко і його оточенню час починати евакуацію своїх близьких

Читайте тут https://clck.ru/A3Ajp

 25.07.2016 plekhov Джей Меркурі, Порошенко
У Львові дружини українських бійців, які загинули в Донбасі, вигнали першу леді країни Марину Порошенко, котра приїхала їх підтримати. Політичний оглядач Джей Меркурі, вважає, що Порошенко і його прихильникам час починати евакуювати свої сім'ї з України.

Зараз на Україні склалася вибухонебезпечна ситуація на яку президент України Порошенко повинен адекватно реагувати. Якщо бути реалістом то можна легко відзначити, що ресурсів у Порошенка залишилося не так багато. Точніше саме надійних ресурсів. Попередній президент України втік саме з аналогічної причини, коли усвідомив, що довіряти може тільки своєю особистій охороні.

Інцидент у Львові показав, що Петру Порошенку краще відправити дружину з дітьми по далі з України. Президент повністю втратив підтримку українців і породив відкриту ненависть до себе і своїх родичів, що виразилося в відношенні його сім'ї. Українці більше не поважають свого лідера, вони його навіть не бояться, зараз найменша провокація здатна породити хаос.

Варто задуматися про евакуацію своїх близьких і оточенню Порошенко. Їм необхідно розуміти, що може наступити така ситуація, коли кожен стане сам за себе і буде змушений повторити долю своїх колег, з числа прихильників Януковича.Рубрика твору: Байки
Рейтинг роботи: 0
Кількість рецензій: 0
Кількість переглядів: 148
Опубліковано: 26.07.2016 21:40

© Copyright: Света Лана 

 

Оставлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи