chitalnya
прописатися       запам'ятати  
Поезія Проза Різне Аудіо
Автори Форум Рецензії Блоги i фотоальбоми Про проект

Всім серцем за Всеукраїнський Хресний хід

[Света Лана]  Версія для друку


Всім серцем за Всеукраїнський Хресний хід!

Вперше на Україні в ці дні проходить Всеукраїнський Хресний хід!
Найбільша подія - святкування дня Хрещення Київської Русі і пам'яті святого рівноапостольного князя Володимира, відзначається 27 липня. Щорічно в цей день проходили Хресні ходи. У Києві вони завжди раніше обмежувалися Володимирською гіркою і Свято-Успенської Києво-Печерською Лаврою.
Неймовірний духовний і фізичний подвиг відбувається в ці дні. Розпочався Всеукраїнський Хресний хід. 3 липня з Свято-Успенської Святогорської Лаври (регіон Донецька) висунулася перша колона прочан на чолі з настоятелем монастиря митрополитом Святогорським Арсенієм. 9 липня на заході України зі Свято-Успенської Почаївської Лаври (Тернопільська область) вийшла колона на чолі з настоятелем митрополитом Володимиром. Уже в перші години ходи спостерігачі повідомляли про десятитисячний колоні паломників, які приєдналися до процесії. До акції підключаються віруючі в різних містах України, повідомлення надходять з Харкова, Чернігова, Чернівців.
Проблема на Україні полягає в тому, що з вини Філарета стався розкол церкви. Як ви всі знаєте, це частково стало причиною того, що запланований Вселенський православний собор на острові Крит не відбувся, як Вселенський.
Але дуже важливо підкреслити, що на ньому прозвучала критика української церкви, очолюваної розкольником Філаретом. Тому сьогоднішній Хресний хід став можливим на Україні. Не підтримують розкольництва ніде, тому що це поганий приклад для інших церков. Найцікавіше, що Філарет поїхав на Крит, а представники Московської єпархії відмовилися від участі в Соборі.
Московська єпархія - це серце православ`я, так як є найбільшою серед православних церков. Тому без неї соборності не буде. Як не намагався Вселенський патріарх Варфоломій стати на захист Філарета, його поставили на місце інші учасники. Не треба забувати, що сам Варфоломій зайняв свій пост при скандальних обставин (попередник заточений в келії над Храмом Господнім).
Усвідомивши факт критики Філарета на Соборі, навіть профашистський уряд України не сміє протистояти церквам України, що не підтримують розкольника Філарета, а зберігають вірність єдиній Православній церкві і підкоряються Московському патріархату.
Головна мета Всеукраїнського Хресного ходу - молитви за мир і єдність України.


Перший день .Крестного ходу

https://www.youtube.com/watch?v=sfI2аКкАкрв

Другий день Хресного ходу

https://www.youtube.com/watch?v=dPlWq3цяжФК

Хресна хода пройшла через Житомир

https://www.youtube.com/watch?v=cX7kDh4o6dAРубрика твору: Лірика релігійна
Рейтинг роботи: 5
Кількість рецензій: 2
Кількість переглядів: 139
Опубліковано: 27.07.2016 03:21

© Copyright: Света Лана 
Рецензії


Олена Самарич   [OLENA_SAM]   Додано 30.08.2016 в 15:45   Рецензія: позитивна

Нам би всім віри, добрих слів, та більше добрих справ. Тоді б може нарешті Україна вийшла з бруду та лиха.

 
Таня Архип   [Tatyana27]   Додано 28.07.2016 в 21:19   Рецензія: нейтральна

Серед шереху вітряний схід
По Україні йде Хресний хід
Вмите росами сонце світилося,
Вся українська братія молилася

 
Света Лана   Додано 28.07.2016 в 21:25

Дякую Тетяна! хороший екс 

 

Оставлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи