chitalnya
прописатися       запам'ятати  
Поезія Проза Різне Аудіо
Автори Форум Рецензії Блоги i фотоальбоми Про проект

Хочу жити вічно і бути опікуном Тореадора!

[Тетяна Листоноша-Парамонова]  Версія для друку


МОНОЛОГ ДОБРОЙ, НО ОЧЕНЬ СТРАШНОЙ СОБАКИ
Олег Индейкин
http://fabulae.ru/poems_b.php?id=242069
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,Монолог мовчки слухав Кот Пірат. Кот втомився слухати думки Тореадора.

Вічно ниє, що він пес не з пихатих... але при цьому зберігає смуток, що Господь інших ліпив красивими, а ось на нього(Тореадора) глини і не вистачило. На прогулянку господиня його кожен день виводить. Це вона усім мстить. Адже вона теж на Бога в образі. У нього і на неї глини не вистачило. Заміж так і не вийшла... благодійністю зайнялася! Розбагатіла і що? А нічого! На її гроші ніхто не зазіхає... їх у неї клянчать! Вона? Ні, не дає! Сидить посміхається, як Тореадор. Вона його за ТАКІ гроші купила! Мене за них можна було годувати років 10! Вона коли побачила пса, то закохалася у нього. Вони схожі! Вона тому його спадкоємцем зробила. Мене? Його опікуном. Тому особисто я вмирати не збираюся. Дуже хочу опікати Тореадора!

Коли господиня йде гуляти, то особисто мене садить в спеціальну коляску, а Тореадора на довгому повідку веде. Одягне йому намордник і кольорові окуляри ... жах! Я спостерігаю все це неподобство зі свого трону на колесах! КРАСА! Хочу жити вічно!

Обожнюю наші прогулянки по місту. Охорона? Нащо вона нам, якщо у нас є Тореадор! Перехожі, побачивши нас, стартують краще світових бігунів. Вантажівка з платформою поросят перекрила рух по місту на добу. А скільки інфарктів, інсультів, неврозів, істерик, проносів, енурез з вини Тореадора! Люди дурні! Він добрий пес! Йому ковбаски, кісточку подаруй і він хвостиком вільнє... хоча хвостик у нього на щурячий схожий. Тому з пацюками він відразу загальний інтерес знайшов, коли побачив їх на смітнику. Що вони йому сказали, я так і не зміг почути з його думок. Але Тореадор з тих пір на смітники не відволікається. Господиня цьому дуже рада.

І що примітно, Тореадор впевнений, що у ньому немає пороку і він має рацію. Ну що поганого, що з його вини хтось раніше терміну народився або впав у кому? Нехай не гуляють там, де ми гуляємо!

Медики? Ну ці стали спонсорами у благодійних акціях нашої господині. Особливо Ліга логопедів. Армія? Подає заявки на потомство від Тореадора. Кінологи потім тренують його плем'я і направляють у різні відомства право охоронних органів. ТАКІ гроші господині платять! Жах!
Хочу жити вічно і бути опікуном Тореадора. Тореадор? Я попіклукуюсь, щоб цей екстер'єр теж вічно жив!

Ось знову думки його ниють, щоб ЛЮДИ подивилися у його добрі очі. Ага! Двірник ризикнув і подивився! Що трапилося? Він тепер працює у господині кухарем. Їду нам з Тореадором готує. Так що, ЛЮДИ, не здумайте дивитися йому у очі! Я проти! Я опікун Тореадора. Мені конкуренти не потрібні!

Позбавлення він бачив? Це коли? Ймовірно, коли я у нього з миски ковбасу поцупив? Ось жаднюга! А сам то, сам у мене гумового мишеняти з дуру з'їв. Господиню трохи удар не вхопив. У ветеринарній клініці такий шум-гам влаштувала, що навіть стаття у газеті була, а у інтернеті форум був про це створений. Там між іншим є фан-клуб Тореадора. А про мене ні слова, ні півслова! Я ж кіт сибірської блакитної крові! У мене нащадки теж стоять у доларах. Так що я не дарма рибу і сметану їм!

Це добре, що ЛЮДИ не чують думки тварин, птахів і інших своїх молодших братів. Якби вони хоч раз це змогли пізнати, то менше стали б нас любити. Адже ми ще ті ледарі і егоїсти. Я? Ось я найбільший егоїст і пишаюся цим. Тому хочу жити вічно і бути опікуном Тореадора!

Ось уявіть, що ЛЮДИ стали чути наші думки... і що тоді? Закрили б свої двері, холодильники і перестали б нас любити. Мене так вже точно. Я адже постійно милуюся кішками і жінками. Те що я про них думаю, повалило б мою господиню у шок і навіть вбило. А те про що думає Тореадор, вбило б усю планету Земля.

Ну я теж у багато речей вірю. Особливо мені подобається, що наша господиня нас любить, а ми її так любимо і просто готові усю облизати... я? Ну я давно їй у тапки диверсії не роблю. Тореадор? Ось цей шахрай і зараз намагається їй під подушку кісточку покласти. Переживає, щоб не голодувала... а взагалі-то він пес добрий і надійний.

Хочу жити вічно і бути опікуном Тореадора!


16.12.2016Форма твору: Розповідь
Рейтинг роботи: 0
Кількість рецензій: 0
Кількість переглядів: 273
Опубліковано: 16.02.2018 22:35

© Copyright: Тетяна Листоноша-Парамонова 

 

Оставлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи