http://www.chitalnya.ru/

Тривожний час ворожої навали

«Украинские звезды отожгли на музыкальной премии в Москве…» – з повідомлення ЗМІ.

Тривожний час ворожої навали,
Донбас і Крим в окупаційній млі…
А «звйозди» наші геть не сумували,
В москві на сцені, кажуть, «отожглі».

Спитати б, що конкретно відпалили –
Убрані в латекс виверти сідниць?
Чи совість, що рублями затулили
В одежці прокремлівських танцівниць?

І хтось же скаже – зрада їм пасує,
Тим, що по вражу славу подались,
Званням країни знехтувавши всує,
В якій були народжені колись.

___

Багато наших артистів, такі як «Океан Ельзи», «Бум бокс», «The HARDKISS», співачки Джамала, Руслана та інші ще в 2014 році повідомили про припинення гастрольної діяльності в Російській Федерації.
Однак деякі комерційно зашорені «звйозди» вирішили продовжувати роботу на щедрій ниві вражого шоу-бізнесу, незважаючи на війну.
У Верховній Раді зареєстровано законопроект про позбавлення звання «Народний артист України» співаків Ані Лорак, Світлани Лободи, Віталія Козловського, Таїсії Повалій. Це ж звання пропонують відібрати у російських співаків Філіпа Кіркорова, Миколи Баскова, а також у кінорежисера Володимира Бортка.
Ухвалення постанови сприятиме попередженню антиукраїнських проявів серед діячів культури, мистецтва і шоу-бізнесу, а також стане логічним продовженням боротьби з сепаратизмом на всіх рівнях.
Мета постанови – засудження антиукраїнських і сепаратистських проявів діячів культури, мистецтва і шоу-бізнесу. А також застосування до них публічної відповідальності у вигляді позбавлення державних нагород.
Автор: Тетяна Чорновіл
Рубрика твору: Драми у віршах
Опубліковано: 06.04.2019 13:29